BIS' ka – zakázané otázky

22. 11. 2015 10:00:00
Uvědomuji si nebezpečnost těchto kladených otázek, ale i kdyby mě v tomto státě, za jehož bezpečnost jste spoluzodpovědní, zabili, těm statečným Kurdům přibude jen další mučedník.
Bezpečnostní informační služba, tak jako každá jiná podobná zpravodajská složka, odpovídá za bezpečnost státu a tím i jeho občanů. Je tedy nanejvýš podivné, že by BISce nebyly známy mé aktivity v rámci boje proti Islámskému státu, jako jediného takového cizího občana v ČR – navíc Kurda - po dobu 13 let perzekvovaného ze strany jistých policejních činitelů?

Že by BISce nebylo známo, jak byl na mou osobu, v době, kdy jsem se nepřetržitě na několika počítačích snažil mobilizovat kde koho po celém světě proti zrůdnostem Islámského státu, spáchán neúspěšný pokus o vraždu?

Že by BISce nebylo známo, že tento člověk, který se mně pokusil zavraždit a který kdysi na krátkou dobu pracoval na mé zahradě jako jeden z mnoha brigádníků, dle všeho byl rovněž práskačem čtvrté kategorie pro policii na Příbramsku?

Že by BISce nebylo známo, že příbramská policie patří pod policii Středočeského kraje, kde je ředitelem jistý Václav Kučera a který je tučně podepsán pod osudem vnuceným mně a třem dalších Kurdům?

Copak BISce není známo, že onen pachatel by po svém zadržení okamžitě propuštěn na svobodu i když byl celostátně hledán i pro jiné nesouvisející delikty? Přitom se obecně říká, že právě na odpovědné policejní služebně pracuje jistý policejní činitel právě pro BISku...

Copak BISce není známo, že moje psychicky nemocná manželka, se kterou už řadu let nežiji, je dle všeho vytěžována ze strany některých příslušníků středočeské policie?

Copak BISce není známo, že tomuto útočníkovi je díky některým příslušníkům policie Středočeského kraje tolerováno spáchání jakéhokoli zločinu vůči mé osobě a vůči mé dceři?

Copak BISce není známo, že moje psychicky nemocná manželka žije již řadu let ve stejném domě, jako jistá osoba parně napojená na islámský kapitál v Sýrii?

Není snad BISce známo, že otec této osoby sedí v dozorčí radě několika společností spadajících pod Agrofert Andreje Babiše?

A v této souvislosti si dovoluji jako občan se zeptat, zda BISce není znám tok islámského kapitálu právě směrem do ČR?

A jako občan si dovoluji se zeptat, jaký byl neuvedený a zatajený důvod "domovní prohlídky" v mém domě, to jest dle božích i lidských zákonů v domě poškozeného?

A při té příležitosti se rovněž dovoluji zeptat, zda jedním z důvodů k té tzv. „domovní prohlídce“ v mém domě nebyla skutečnost, že jsem řadu týdnů pracoval na schématu, které mělo znázornit propojení jistých osob v České republice na islámský kapitál?

A BISce není známo, kde skončilo toto schéma s tak závažnými informacemi, když mně policisté odvezli mé počítače jako "podezřelé předměty"?

A BISce není známo, že osoba tak exponovaná, jako jsem já, je stále s výhrůžkami kontaktována Václavem Faktorem, který se mě v lednu pokusil zavraždit?

Není BISce známo, že jen v průběhu tohoto roku došlo několikrát k vloupání do mého domu a poškození mých vozidel i dalšího majetku?

Není BISce známo že když jsem chtěl jet například do Brna na protiislámskou demonstraci a přednést proslov, byla několika neznámými vozidly na mé příjezdové cestě blokována má vrata?

Není BISce známo, že když jsem měl schůzku s jistým aktivistou protiislámského uskupení, byly mému autu záhadně vypuštěny pneumatiky?

Není BISce známo, že již čtvrtým rokem je mi protiprávně odepírán kontakt s mým nezletilým dítětem a že člověk, který matku mého dítěte podporuje a popouzí vůči mé osobě, je právě ta osoba, která má 2 děti s jistým Arabem ze Sýrie a „náhodou“ bydlí ve stejném objektu jako Monika Uzunoglu? A "náhodou" otec této osoby – Josef Luka - je předsedou představenstva firem spadajících pod Agrofert?

Není náhodou BISce známo jméno a arabské příjmení této osoby, která má dodnes ve své ložnici nad postelem Korán?

Není BISce známo, kdo stojí za negativními aktivitami Moniky Uzunoglu vůči kurdským bojovníkům a díky němuž se Monika Uzunoglu snaží všemožně bránit pomoci kurdským bojovníkům, kteří jsou jedinými skutečnými bojovníky proti Islámskému státu?

Není BISce známo, že několik hodin poté, co se na mé zahradě objevila speciální pásová sanitka určená k záchraně životů kurdských bojovníků oficiálně podporovaných českou vládou i koaličními partnery v NATO, se u mého objektu objevila Monika Uzunoglu, která bydlí nejméně 120 km daleko, sanitku bez mého souhlasu a tedy protiprávně nafotila a snímky rozeslala všem entitám, které by měly zájem přepravě sanitky do Kurdistánu zabránit.

Není BISce známo, že Monika Uzunoglu a kolem ní sestavená skupina protiprávně sleduje mojí korespondenci, mé telefony a systematicky již druhým rokem všemožnými způsoby sabotují u mnou kontaktovaných osob jakoukoli snahu o získání podpory pro kurdské bojovníky proti Islámskému státu?

Není snad BISce známo, že v Mnichově Hradišti, které spadá pod policii Středočeského kraje vedenou Václavem Kučerou, došlo před zraky policistů, jejichž přítomnost jsem si dokonce vyžádal, k fyzickému napadení mé osoby Monikou Uzunoglu, po kterém jsem byl po několik měsíců vážně indisponován?

Není BISce známo, že Monika Uzunoglu spolu s některými příslušníky složek zodpovědných za bezpečnost tohoto státu, dnem i nocí pracuje na mé diskreditaci, tak aby překazili moji snahu o získání podpory pro můj národ a mé spolubojovníky proti Islámskému státu?

Táži se tedy, co je vám známo o protiprávních aktivitách Moniky Uzunoglu, dle všeho tolerovaných nejen u policie, ale i u dozorujících státních zástupců a dokonce i některých soudů a úřadů? Tato tzv. „tolerance“ má být její odměna za to, že znemožňuje či ztěžuje aktivity mé i mých přátel proti Islámskému státu?

Táži se tedy, co je vám známo o tom, že policista policie Středočeského kraje vyhrožuje mému advokátovi, který nám pomáhá v našem boji proti Islámskému státu?


Táži se v této souvislosti: Co činila BISka, odpovídající za bezpečnost státu, aby zabránila aktivitám těchto osob namířeným proti mně a proti mým snahám o podporu bojovníků proti Islámskému státu, jenž momentálně představuje největší ohrožení pro celý civilizovaný svět?

Buď o tom všem jste informováni a o těch skutečnostech neinformujete svoji vládu, pod kterou spadáte, nebo skutečně informováni nejste, ale v obou případech je nutné položit oprávněnou otázku: K ČEMU JSTE A KOMU SLOUŽÍTE?

Uvědomuji si nebezpečnost těchto kladených otázek, ale i kdyby mě v tomto státě, za jehož bezpečnost jste spoluzodpovědní, zabili, těm statečným Kurdům přibude jen další mučedník.

Autor: Yekta Uzunoglu | neděle 22.11.2015 10:00 | karma článku: 31.10 | přečteno: 2061x

Další články blogera

Yekta Uzunoglu

Rukojmí - 1 - Demokratická výměna kus za kus

Rukojmí - institut, který patrně začal existovat společně s lidskou civilizací. Ani božské, ale ani lidské zákony nedokázaly tento institut odstranit ze života naší jinak lidské společnosti.

12.3.2018 v 15:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 76 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Rukojmí - 2: Pragmatická demokracie a Kurdové jako rukojmí

Dne 18.09.2005 se měly konat v SRN federální volby. Schröder, jako kandidát do funkce kancléře v dalším období, se bál prohry a potřeboval hlasy Turků žijících v SRN majících dvojité občanství.

12.3.2018 v 8:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 17 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Rukojmí – 4 - Krajsky,Tigrid, Kohout a Charta 77...

Bylo to někdy v srpnu roku 1979, kdy jsem se po dlouhé konzultaci se svými přáteli z řad Charty 77 rozhodl ve správný čas, aniž bych byl zadržen, dostat do domu Prof. Jiřího Hájka v Zahradním Městě v Praze.

11.3.2018 v 18:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 38 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Rukojmí 3 - Případ turecký Renault

Psal se rok 1968, kdy se francouzský státní podnik Renault a turecká společnost OYAK patřící výlučně vojákům dohodli a založili společnost Renault Turecko a následně zahájili společnou výrobu osobních automobilů .

11.3.2018 v 14:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 36 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Tomáš Králíček

Babiš je ještě nebezpečnější než Zeman, říká v knize Martin M. Šimečka

Stav, do kterého se dostala česká žurnalistika, je tou nejhorší zprávou o české společnosti, říká v knize Jsme jako oni novinář a spisovatel M. M. Šimečka. Odpovídá ale i na další témata o české a slovenské politice a společnosti.

20.6.2019 v 8:55 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jiřina Poláková

Deprese? – starejte se o piraně.

Žiji v mužském světě – pracuji v mladém mužském kolektivu, doma na mě vždy čeká manžel, tři synové v pubertě a pes je kupodivu taky samec.

20.6.2019 v 7:34 | Karma článku: 9.30 | Přečteno: 105 | Diskuse

Jakub Beznoska

Nedělní demonstrace

Neděle se kvapem blíží a s ní i největší demonstrace v ČR v novodobých dějinách. Už zase. Organizátoři očekávají až 200 000 lidí. Kolik z nich bude opravdových demonstrantů, těžko odhadovat..

20.6.2019 v 5:49 | Karma článku: 31.90 | Přečteno: 664 | Diskuse

David Vlk

Tuhle zem už nám zase ukradli.

Tenhle stát už totiž nepatří malým obyčejným lidem. On je tenhle stát totiž asi už zase jen "Jejich."

19.6.2019 v 15:19 | Karma článku: 41.22 | Přečteno: 1928 | Diskuse

Beata Krusic

Spravedlivý údiv soudce Zelenky - ( kauza DR)

Aneb - divit by se konečně měla začít i česká veřejnost. Přesněji ti, kteří neustále vedou nemístné a urážlivé komentáře směrem k osobě MUDr. Davida Ratha.

19.6.2019 v 14:02 | Karma článku: 18.94 | Přečteno: 669 | Diskuse
Počet článků 320 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 715

yektauzunoglu.com 

https://www.facebook.com/MUDrYektaUzunoglu

https://twitter.com/YektaUzunoglu?

 

MUDr. Yekta Uzunoglu (kurdským jménem Yekta Geylanî, * 10. května 1953 Silvan, Turecko) je kurdský lékař a podnikatel s arménskými kořeny (mezi jeho předky byli turečtí Arméni, oběti Arménské genocidy na konci první světové války).[zdroj?] Mimo svých profesí se celoživotně angažuje jako kurdský aktivista (upozorňování na potlačování kurdské menšiny v Turecku, Íránu a Iráku), spisovatel a překladatel: Je například autorem překladů částí Bible a děl Karla Čapka do kurdštiny, a naopak kurdské poezie i prózy do češtiny a němčiny. V roce 2006 obdržel cenu Františka Kriegla.Od roku 1996 německé občanství.

Najdete na iDNES.cz